K O M B I G R A F

Please Wait For Loading

Preloader Loading Cancel.

kubki

Kubek towarzyszy nam przez cały dzień, zarówno w domu jak i w pracy dlatego stał się wdzięcznym medium przekazywania treści reklamowych.

Wiążemy z nim pozytwyne odczucia jak sama przyjemność picia ulubionego napoju, zaspokojenie pragnienia, relaksu oraz domowej atmosfery, kojarzy się nam z uczuciem spokoju i bezpieczeństwa.

Dlatego można z dużą dozą pewności przyjąć, że przekaz umieszczony na kubku oddziaływuje na grupę docelową przez długi czasa, dlatego jest on idealnym prezentem dla każdego. Służy szeroko zakrojonym kampaniom marketingowym, sprawdza się podczas eventów i targów, jest elementem programów lojalnościowych, konkursów i promocji konsumenckich.

Kubki reklamowe to potężne narzędzie reklamowe, które można wykorzystać na tysiące kreatywnych sposobów, zawsze jest pod ręką, ma dużą powierzchnię reklamową, która kilkadziesiąt razy dziennie pojawia się nam przed oczami. Wysokiej jakości ceramika w połączeniu z atrakcyjnym i trwałym nadrukiem tworzy idealny gadżet, który będzie w zasięgu dłoni Twojego klienta większą część dnia ! Możemy nadrukować dowolne kolorowe zdjęcie, logo, grafikę i tekst. Nadruki cechują się wysoką odpornością na zmywanie. Wyróżnij się na tle swojej konkurencji !